הזכויות הרפואיות שלך

מה הן זכויות רפואיות?

זכויות רפואיות הן הטבות שונות אשר מוענקות ע"י מוסדות המדינה לתושביה לאור מצבים רפואיים ואישיים אשר מגבילים את הלוקה בהם וזאת על מנת לספק רשת של ביטחון סוציאלי לכל תושב.

ההטבות ניתנות בהתאם למצב רפואי ולחומרתו, וכפופים לתנאים קשיחים אותם הגדיר המחוקק (גיל, מין, מצב תעסוקתי…). זכויות אלו יכולות ללבוש צורות שונות, דוגמת קצבה המזכה בסכום כספי מדי חודש, פיצוי חד פעמי והחזר מס, והן יכולות גם להיות בדמות הטבה מוחשית שתפקידה לסייע למצבים מסוימים, דוגמת הלוואה עומדת לרכישת רכב, שעות סיוע בעבודות הבית ועוד…

כיצד מממשים זכויות רפואיות?

רבות דובר ונכתב על אופן מימוש הזכויות, הבירוקרטיה הכרוכה בכך והתהליך שיכול להיות ארוך ומייגע. על פי רוב התהליך מתחיל באבחון הליקוי וזיהוי הזכויות אשר ניתן לממש כפועל יוצא ממנו, לאחר מכן יש צורך באיסוף החומר הרפואי והגשת בקשה למוסד הרלוונטי, על מנת לממש חלק ניכר מן הזכויות יש צורך באבחון של וועדה רפואית ולאחר ההכרה בוועדה יש לפעול על מנת לקבל הלכה למעשה את ההטבה המבוקשת.

חשוב לציין כי אין חובה על ייצוג בהליך המימוש וכל אזרח יכול לממש את זכויותיו בעצמו, אולם אין חולק כי סיוע מקצועי יכול להקל על התהליך, לחסך בזמנים ולעיתים אף להביא לתוצאות טובות יותר. אנחנו בפסגה מאמינים כי הלקוח הוא במרכז ולכל אדם צרכים שונים הייחודיים לו, על כן אצלנו כל הליך מתחיל באבחון מצבו של הלקוח באופן מקיף ופרטני ולאחר מכן איתור כלל הזכויות המגיעות לו, גם כאלו שהוא אינו מודע להם, לאחר מכן ובשיתוף פעולה מלא עם הלקוח מחליטים איזה זכויות לממש ומתחילים בהליך. אנחנו מביאים עמנו שנים של ניסיון והצלחות ומלווים כל לקוח מאופן אישי בכל מה שנדרש עד שאחרונת הזכויות תמומש!

אל תתמודד לבד השאיר/י פרטים ונחזור אליך בהקדם:

 
Page Reader Press Enter to Read Page Content Out LoudPress Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out LoudPress Enter to Stop Reading Page Content Out LoudScreen Reader Support
צור קשר